X
تبلیغات
زولا
پنج‌شنبه 20 تیر‌ماه سال 1387 @ 04:20 ب.ظ

خلیج فارس یا خلیج عربی؟

ما که آخرش نفهمیدیم این خلیج فارس هست یا خلیج عربی!!!

دیروز که رفتم داخل میل باکسم در سایت یاهو متوجه خبری با این عنوان شدم.

Iran test-fires more missiles in Persian Gulf

خبر در رابطه با آزمایش موشکی ایران در خلیج فارس بود. جالب اینجاست که از کلمه Persian Gulf در عنوان و متن خبر استفاده شده  است.

خبر در سایت یاهو    منبع  اصلی خبر

شاید خیری از پول اعراب به سایت یاهو نرسیده

سه‌شنبه 11 تیر‌ماه سال 1387 @ 04:02 ب.ظ

امکان اتصال دامین به وبلاگ

با استفاده از امکان اتصال دامین به وبلاگ شما قادر خواهید بود وبلاگ خود را بر روی آدرس اینترنتی مستقلی مشاهده نمایید. برای این کار شما ابتدا نیاز دارید با تماس با یکی از مراکز خدمات هاستیگ و دامین یک آدرس اینترنتی دلخواه (به شرطی که قبلا توسط شخص دیگری ثبت نشده باشد) مانند YourDomain.com خریداری کنید (دامین های مخصوص ایران با پسوند .ir می باشد). در مرحله بعد شما باید توسط پنل مدیریتی مخصوص دامین خود Name Server های آنرا به ns1.blogsky.com و ns2.blogsky.com تغییر دهید. چنانکه آشنایی زیادی در این زمینه ندارید این تغییرات می تواند با درخواست شما از شرکتی که دامین را ثبت کرده است انجام شود (تاثیر تغییرات در DNS سرورها چندین ساعت به طول خواهد انجامید). در مرحله آخر شما باید به بخش مدیریتی وبلاگی که قصد اتصال آن به دامین تان را دارید وارد شده و به منوی "اتصال دامین به وبلاگ" رفته و آدرس دامین خود را وارد کنید. همچنین شما قادر هستید چندین دامین مستقل را به یک وبلاگ متصل کنید.

یکی از مزایای امکان اتصال دامین به وبلاگ در سیستم بلاگ اسکای مدیریت ساب دامین های شما می باشد. برای مثال قادر هستید Subdomain1.YourDomain.com را به YourWeblog1.blogsky.com و Subdomain2.YourDomain.com را به YourWeblog2.blogsky.com و ... متصل نمایید.

 

توجه داشته باشید امکان اتصال دامین به وبلاگ در نسخه آزمایشی است. با وجود تست های زیادی که روی این بخش انجام شده باز هم چنانچه با خطایی مواجه شدید ما را در جریان قرار دهید.

یکشنبه 9 تیر‌ماه سال 1387 @ 09:16 ق.ظ

استفاده سیاسی از وبلاگستان فارسی ممنوع

وقتی قرار باشه از وبلاگنویسان و وبلاگستان فارسی استفاده سیاسی بشه

نامه ای به سید محمد خاتمی

 

شاید اصلا فلسفه خرید یکی از سرویس دهنده های وبلاگ فارسی همین بوده!

خیلی متاسفم